Epsilon Harmony Connector (8.x-1.2) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Username
fil: Bansag

en: Author
fil: May akda

en: Message
fil: Mensahe

en: Password
fil: Hudyat

en: View
fil: Tingnan

en: Created
fil: Inilikha

en: Header
fil: Ulunan
