Epsilon Harmony Connector (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Author
hr: Autor

en: Logs
hr: Dnevnici

en: Message
hr: Poruka

en: Password
hr: Lozinka

en: View
hr: Pregled

en: Region
hr: Regija

en: Created
hr: Stvoreno

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Method
hr: Metoda

en: Canada
hr: Kanada
