Epsilon Harmony Connector (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Author
hu: Szerző

en: Test
hu: Teszt

en: Logs
hu: Naplók

en: Message
hu: Üzenet

en: Response
hu: Válasz

en: Password
hu: Jelszó

en: View
hu: Megtekintés

en: Region
hu: Régió

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Header
hu: Fejléc

en: Method
hu: Mód

en: Canada
hu: Kanada

en: Configurations
hu: Beállítások

en: Status Code
hu: Állapotkód

en: Request
hu: Felkérés

en: Secret Key
hu: Titkos kulcs

en: Created on
hu: Létrehozva

en: Endpoint
hu: Végpont

en: Message ID
hu: Üzenetazonosító

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.
