Epsilon Harmony Connector (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: View
hy: Դիտել

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Canada
hy: Կանադա
