Epsilon Harmony Connector (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Author
lt: Autorius

en: Test
lt: Testas

en: Logs
lt: Logai

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Region
lt: Sritis

en: Created
lt: Sukurta

en: Header
lt: Antraštė

en: Method
lt: Būdas

en: Canada
lt: Kanada

en: Created on
lt: Sukurta

en: Message ID
lt: Žinutės ID
