Epsilon Harmony Connector (8.x-1.2) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Author
mr: लेखक

en: Test
mr: चाचणी

en: Message
mr: संदेश

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: View
mr: बघा

en: Region
mr: क्षेत्र

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Method
mr: पद्धत(Method)
