Epsilon Harmony Connector (8.x-1.2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Author
ne: लेखक

en: Message
ne: सन्देश

en: Password
ne: पासवर्ड

en: View
ne: दृश्य

en: Region
ne: क्षेत्र

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Header
ne: हेडर
