Epsilon Harmony Connector (8.x-1.2) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Author
ps: ليكوال

en: Message
ps: پيغام

en: Password
ps: پټ توری

en: View
ps: ليد

en: Region
ps: سيمه

en: ID
ps: پېژند

en: Header
ps: سرۍ

en: Canada
ps: کاناډا
