Epsilon Harmony Connector (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Author
ro: Autor

en: Logs
ro: Loguri

en: Message
ro: Mesaj

en: Password
ro: Parolă

en: View
ro: Afișează

en: Region
ro: Regiune

en: Created
ro: Creat

en: Header
ro: Cap

en: Method
ro: Metodă

en: Created on
ro: Creat pe

en: Message ID
ro: ID-ul mesajului
