Epsilon Harmony Connector (8.x-1.2) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Author
sl: Avtor

en: Message
sl: Sporočilo

en: Password
sl: Geslo

en: View
sl: Prikaži

en: Region
sl: Regija

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Header
sl: Glava

en: Method
sl: Metoda

en: Canada
sl: Kanada
