Epsilon Harmony Connector (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Message
ta: தகவல்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: View
ta: நோக்குக
