Epsilon Harmony Connector (8.x-1.3) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Спіс

en: Test
be: Тэст

en: Logs
be: Логі

en: Message
be: Паведамленне

en: Password
be: Пароль

en: View
be: Праглядзець

en: Region
be: Рэгіён

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Header
be: Загаловак

en: Method
be: Метад

en: Canada
be: Канада
