Epsilon Harmony Connector (8.x-1.3) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Author
bs: Autor

en: List
bs: Izlistaj

en: Message
bs: Poruka

en: Password
bs: Lozinka

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran
