Epsilon Harmony Connector (8.x-1.3) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: List
eo: Listo

en: Logs
eo: Loglibroj

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Password
eo: Pasvorto

en: View
eo: Vidu

en: Region
eo: Regiono

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Header
eo: Kaplinio
