Epsilon Harmony Connector (8.x-1.3) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Submit
is: Lat inn

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Author
is: Høvundur

en: List
is: Listi

en: Logs
is: Gerðalistar

en: Message
is: Boð

en: Password
is: Loyniorð

en: View
is: Vís

en: Region
is: Øki

en: Created
is: Stovnað

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Canada
is: Kanada
