Epsilon Harmony Connector (8.x-1.3) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Author
jv: Penulis

en: List
jv: Daftar

en: Test
jv: Ujian

en: Message
jv: Pesen

en: Password
jv: Sandhi

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Method
jv: Metode

en: Canada
jv: Kanada
