Epsilon Harmony Connector (8.x-1.3) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Author
ka: ავტორი

en: List
ka: სია

en: Test
ka: ტესტი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Password
ka: პაროლი

en: Region
ka: რეგიონი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Method
ka: მეთოდი

en: Canada
ka: კანადა
