Epsilon Harmony Connector (8.x-1.3) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Author
ku: نووسەر

en: List
ku: لیستە

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Message
ku: پەیام

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: View
ku: پیشاندان

en: Region
ku: ناوچە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Canada
ku: کانادا
