Epsilon Harmony Connector (8.x-1.3) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Author
os: Автор

en: List
os: Номхыгъд

en: Test
os: Тест

en: Message
os: Хъусинаг

en: View
os: Фенд
