Epsilon Harmony Connector (8.x-1.3) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Author
pl: Autor

en: List
pl: Lista

en: Logs
pl: Dzienniki

en: Message
pl: Wiadomość

en: Response
pl: Odpowiedź

en: Password
pl: Hasło

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Header
pl: Nagłówek

en: Method
pl: Metoda

en: Canada
pl: Kanada

en: Configurations
pl: Konfiguracje

en: Confirm Deletion
pl: Potwierdź usunięcie

en: Request
pl: Żądanie

en: Created on
pl: Utworzono

en: Message ID
pl: ID wiadomości

en: The Name of the associated user.
pl: Nazwa powiązanego użytkownika.
