Epsilon Harmony Connector (8.x-1.4) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Author
ast: Autor

en: List
ast: Llista

en: Test
ast: Preba

en: Logs
ast: Rexistros

en: Message
ast: Mensax

en: Password
ast: Clave

en: View
ast: Vista

en: Region
ast: Rexón

en: Created
ast: Fechu

en: Header
ast: Encabezáu

en: Method
ast: Métodu

en: Canada
ast: Canadá
