Epsilon Harmony Connector (8.x-1.4) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Test
gl: Proba

en: Logs
gl: Rexistros

en: Message
gl: Mensaxe

en: Password
gl: Contrasinal

en: View
gl: Ver

en: Region
gl: Área

en: Created
gl: Creado

en: Header
gl: Encabezado

en: Method
gl: Método

en: Canada
gl: Canadá
