Epsilon Harmony Connector (8.x-1.4) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: List
km: បញ្ជី

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Logs
km: កំណត់​ហេតុ

en: Message
km: សារ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: View
km: មើល

en: Region
km: តំបន់

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Canada
km: កាណាដា
