Epsilon Harmony Connector (8.x-1.4) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Submit
mg: Manaiky

en: Username
mg: Anarana

en: Author
mg: Mpamorona

en: List
mg: Lisitra

en: Password
mg: Teny miafina

en: Header
mg: Lohan-pejy
