Epsilon Harmony Connector (8.x-1.4) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Username
se: Geavahannamma

en: Author
se: Čálli

en: Password
se: Beassansátni

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon
