Epsilon Harmony Connector (8.x-1.4) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: List
th: ดูลิสต์

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Message
th: ข้อความ

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: View
th: ดู

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Created on
th: สอบเมื่อ
