Epsilon Harmony Connector (8.x-1.5) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Author
ar: المؤلف

en: List
ar: لائحة

en: Test
ar: الاختبار

en: Logs
ar: سجلات

en: Message
ar: الرسالة

en: Response
ar: الجواب

en: Password
ar: كلمة المرور

en: View
ar: عرض

en: Region
ar: المنطقة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Header
ar: الترويسة

en: Method
ar: الطريقة

en: Canada
ar: كندا
