Epsilon Harmony Connector (8.x-1.5) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Username
da: Brugernavn

en: Author
da: Forfatter

en: List
da: Vis

en: Message
da: Meddelelse

en: Password
da: Adgangskode

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: Client ID
da: Klient ID

en: Header
da: Overskrift

en: Method
da: Metode

en: Secret Key
da: Hemmelig Nøgle

en: Created on
da: Oprettet den
