Epsilon Harmony Connector (8.x-1.5) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Message
eu: Mezua

en: Response
eu: Erantzun

en: Password
eu: Pasahitza

en: View
eu: Bista

en: Region
eu: Atal

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Header
eu: Goiburua

en: Method
eu: Metodoa

en: Canada
eu: Kanada

en: Secret Key
eu: Giltza Sekretua
