Epsilon Harmony Connector (8.x-1.5) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Author
gu: લેખક

en: List
gu: સૂચિ

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: View
gu: જુઓ

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Method
gu: પદ્ધતિ

en: Canada
gu: કેનેડા
