Epsilon Harmony Connector (8.x-1.5) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Test
kk: Тест

en: Message
kk: Хабарлама

en: Password
kk: Құпиясөз

en: View
kk: Қарау

en: Region
kk: Аумақ

en: Created
kk: Құрылған

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме
