Epsilon Harmony Connector (8.x-1.5) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Username
my: အမည်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: List
my: စာရင်း

en: Logs
my: မှတ်တမ်းများ

en: Message
my: သတင်း

en: Password
my: စကားဝှက်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း
