Epsilon Harmony Connector (8.x-1.5) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Author
te: రచయిత

en: List
te: జాబితా

en: Test
te: పరీక్ష

en: Logs
te: చిట్టాలు

en: Message
te: సందేశం

en: Password
te: సంకేతపదం

en: View
te: చూడు

en: Region
te: ప్రాంతం

en: Created
te: సృష్టితం

en: Canada
te: కెనడా
