Epsilon Harmony Connector (8.x-1.5) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Author
uk: Автор

en: List
uk: Список

en: Test
uk: Тест

en: Logs
uk: Журнали

en: Message
uk: Повідомлення

en: Response
uk: Відповідь

en: Password
uk: Пароль

en: View
uk: Перегляд

en: Region
uk: Область

en: Created
uk: Створено

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Method
uk: Спосіб

en: Canada
uk: Канада

en: Configurations
uk: Конфігурації

en: Confirm Deletion
uk: Підтвердіть видалення

en: Request
uk: Запит

en: Secret Key
uk: Таємний ключ

en: List ID
uk: Номер списку

en: Created on
uk: Дата створення

en: Endpoint
uk: Кінцева точка

en: Message ID
uk: ID повідомлення

en: Status Message
uk: Повідомлення стану

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.
