Epsilon Harmony Connector (8.x-1.6) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Submit
am: አስገባ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Author
am: ደራሲ

en: List
am: ዝርዝር

en: Message
am: መልእክት

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: View
am: ትይታ

en: Region
am: ክልል

en: ID
am: አይዲ

en: Header
am: ራስጌ
