Epsilon Harmony Connector (8.x-1.6) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Canada
bo: ཁ་ན་ཏ།
