Epsilon Harmony Connector (8.x-1.6) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Author
cs: Autor

en: List
cs: Seznam

en: Logs
cs: Logy

en: Message
cs: Zpráva

en: Response
cs: Odpověď

en: Password
cs: Heslo

en: View
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Header
cs: Hlavička

en: Method
cs: Metoda

en: Canada
cs: Kanada

en: Created on
cs: Vytvořeno v
