Epsilon Harmony Connector (8.x-1.6) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Logs
et: Logid

en: Message
et: Teade

en: Password
et: Parool

en: View
et: Kuva

en: Region
et: Regioon

en: Created
et: Loodud

en: Header
et: Päis

en: Method
et: Meetod

en: Canada
et: Kanada

en: Configurations
et: Seaded

en: Request
et: Saada
