Epsilon Harmony Connector (8.x-1.6) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Author
fi: Tekijä

en: List
fi: Lista

en: Test
fi: Testi

en: Logs
fi: Loki

en: Message
fi: Viesti

en: Response
fi: Vastaus

en: Password
fi: Salasana

en: View
fi: Näytä

en: Region
fi: Alue

en: Created
fi: Luotu

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Method
fi: Tapa

en: Canada
fi: Kanada

en: Confirm Deletion
fi: Vahvista poisto

en: Status Code
fi: Tilakoodi

en: Secret Key
fi: Turva-avain

en: Created on
fi: Luotu
