Epsilon Harmony Connector (8.x-1.6) - en to fr translation catalogue (24 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Author
fr: Auteur

en: List
fr: Lister

en: Test
fr: Tester

en: Logs
fr: Journaux

en: Response
fr: Réponse

en: Password
fr: Mot de passe

en: View
fr: Voir

en: Region
fr: Région

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Header
fr: Entête

en: Method
fr: Méthode

en: Confirm Deletion
fr: Confirmer la suppression

en: Status Code
fr: Code de statut

en: Request
fr: Requête

en: Secret Key
fr: Clé secrète

en: Created on
fr: Créé le

en: Log ID
fr: Identifiant (ID) du journal

en: Message ID
fr: Identifiant (ID) du message

en: The time that the entity was created.
fr: La date à laquelle l'entité a été créée.

en: -select-
fr: -sélectionner-
