Epsilon Harmony Connector (8.x-1.6) - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Submit
fy: Ferstjoere

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Message
fy: Berjocht

en: Password
fy: Wachtwurd

en: View
fy: Besjen
