Epsilon Harmony Connector (8.x-1.6) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Username
ja: ユーザー名

en: Author
ja: 投稿者

en: List
ja: リスト

en: Test
ja: テスト

en: Logs
ja: ログ

en: Message
ja: メッセージ

en: Response
ja: レスポンス

en: Password
ja: パスワード

en: View
ja: ビュー

en: Region
ja: リージョン

en: Created
ja: 作成

en: Header
ja: ヘッダー

en: Method
ja: メソッド

en: Canada
ja: カナダ

en: Configurations
ja: システム構成

en: Created on
ja: 作成日

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻
