Epsilon Harmony Connector (8.x-1.6) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Author
nn: Forfattar

en: List
nn: Liste

en: Logs
nn: Logg

en: Message
nn: Melding

en: Password
nn: Passord

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Header
nn: Topptekst
