Epsilon Harmony Connector (8.x-1.6) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ
