Epsilon Harmony Connector (8.x-1.6) - en to pt translation catalogue (23 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Author
pt: Autor

en: List
pt: Lista

en: Test
pt: Teste

en: Logs
pt: Registros do sistema

en: Message
pt: Mensagem

en: Response
pt: Resposta

en: Password
pt: Senha

en: View
pt: Ver

en: Region
pt: Região

en: Created
pt: Criado

en: Client ID
pt: ID do Cliente

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Method
pt: Método

en: Canada
pt: Canadá

en: Configurations
pt: Configurações

en: Confirm Deletion
pt: Confirmar Apagar

en: Request
pt: Requisição

en: Created on
pt: Criado em

en: Log ID
pt: ID de registro

en: The time that the entity was created.
pt: A hora em que a entidade foi criada.

en: The Name of the associated user.
pt: O nome do usuário associado.
