Epsilon Harmony Connector (8.x-1.6) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Logs
sk: Záznamy

en: Message
sk: Správa

en: Password
sk: Heslo

en: View
sk: Zobraziť

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Created
sk: Vytvorené

en: Header
sk: Hlavička

en: Method
sk: Metóda

en: Canada
sk: Kanada

en: Created on
sk: Vytvorené
