Epsilon Harmony Connector (8.x-1.6) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: Message
sq: Mesazhi

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: View
sq: Shfaq

en: Region
sq: Sektori

en: Created
sq: Krijuar

en: Header
sq: Titulli
