Epsilon Harmony Connector (8.x-1.6) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Author
tr: Yazar

en: List
tr: Liste

en: Logs
tr: Kayıtlar

en: Message
tr: İleti

en: Response
tr: Yanıt

en: Password
tr: Parola

en: View
tr: Görüntüle

en: Region
tr: Bölge

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Method
tr: Yöntem

en: Canada
tr: Kanada

en: Confirm Deletion
tr: Silmeyi Onayla

en: Request
tr: İstek

en: Endpoint
tr: Uç nokta

en: Message ID
tr: İleti ID'si
