Epsilon Harmony Connector (8.x-1.6) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Author
vi: Tác giả

en: List
vi: Danh sách

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Logs
vi: Bản ghi

en: Message
vi: Thông điệp

en: Password
vi: Mật khẩu

en: View
vi: Xem

en: Region
vi: Vùng

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Method
vi: Phương thức
