Epsilon Harmony Connector (8.x-1.7) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Author
oc: Autor

en: List
oc: Listar

en: Test
oc: Testar

en: Logs
oc: Jornals

en: Message
oc: Messatge

en: Response
oc: Responsa

en: Password
oc: Senhal

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Header
oc: Entèsta

en: Method
oc: Metòde

en: Canada
oc: Canadà
